Wstajesz rano, spoglądasz w lustro i co widzisz? Każdy włos w inną stronę! Próbujesz je ujarzmić, jednak bez większych rezultatów. Na mycie głowy nie ma czasu… Nasi specjaliści przychodzą Ci na ratunek. Wypróbuj szybkie, proste a zarazem efektowne fryzury, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie!

Ultra łatwe koki

Przedziel włosy na dwie równe części, następnie je skrzyżuj. Czynność powtórz kilka razy. W ten sposób powstanie niebanalny koczek, który najlepiej utrwalić wsuwkami i spryskać lakierem.

Bardzo prosty do zrobienia jest również francuski kok. Zaczesz wszystkie włosy do tyłu, chwyć je w dłoń, a następnie kilka razy skręć. Końcówki wsuń pod kok – w ten sposób uformujesz podłużnego koka, który sprawdzi się również na większe wyjścia.

Inny wariant koka to kok z warkoczykiem. Zepnij włosy w kucyk na czubku głowy. Podziel włosy na dwa pasma: grubsze i chudsze. Grubsze pasmo owiń wokół gumki. Z chudszego zapleć warkoczyk a następnie również owiń wokół gumki. Użyj wsuwek i spinek, aby utrwalić fryzurę.

Koczek możesz też zrobić z dwóch warkoczy. Przedziel włosy na pół. Zrób po kitce z każdej ze stron głowy, a następnie zapleć je w warkocze. Kilka razy skrzyżuj je ze sobą. Efekt? Romantyczny koczek w lekkim nieładzie.

Moc opaski

Opaska to taki dodatek, dzięki któremu możesz stworzyć wiele niesamowitych fryzur i to w kilka minut. wystarczy, że nałożysz opaskę i będziesz na niej przeplatać pasmo włosów z każdej strony, a następnie połączysz je na środku: w warkocz, kitkę lub koczek. Tego typu fryzura będzie świetnie prezentować się na prostych, jak i kręconych włosach.

Opaska może posłużyć również jako "stelaż" do koka, wystarczy, że owiniesz wokół niej wszystkie (lub część) włosy i podepniesz je wsuwkami.

Kucyki

Tutaj mamy pełną dowolność. Możesz uczesać się w luźny kucyk po boku albo na środku głowy, znacznie poniżej linii żuchwy. Włosy dobrze wcześniej lekko natapirować i pognieść palcami. Fantazyjna gumka i wystające kosmyki włosów będą idealnym uzupełnieniem tej prostej fryzury.

W kilka sekund zrobisz też koński ogon na czubku głowy. Dodaj szeroką gumkę albo wepnij kwiat i ruszaj w miasto!

Zwykły kucyk możesz też poprzedzielać kilkoma gumkami, a następnie powyciągać poszczególne pasma włosów. Uzyskasz w ten sposób ciekawy "bąbelkowy" efekt, który jest hitem tego sezonu!

(Za)pleć je!

Proste są również różnego rodzaju warkocze i plecionki. Możesz je zapleść po jednej ze stron, powyciągać pasma, dodać wstążki albo inne ozdoby – pozorny nieład to zawsze świetne rozwiązanie!

Jak widzisz, efektowne fryzury wcale nie muszą być trudne w wykonaniu. Nasze propozycje zrobisz w kilka sekund. Pokochasz te proste i efektowne fryzury! Jesteśmy tego pewni.