Kariera

Bellbox Sp. z o.o. to dostawca oprogramowania do prowadzenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych oraz dystrybutor kosmetyków profesjonalnych. Już dziś możesz dołączyć do zespołu pasjonatów na stanowisku:

Konsultant ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

- Bezpośrednia prezentacja oferty firmy salonom kosmetycznym i fryzjerskim
- Sprzedaż usług oferowanych przez firmę salonom kosmetycznym i fryzjerskim
- Bezpośrednie wdrożenie usług oferowanych przez firmę w salonach kosmetycznych i fryzjerskich
- Bezpośrednie wsparcie techniczne i merytoryczne salonów fryzjerskich i kosmetycznych
- Utrzymanie dobrych relacji z obsługiwanymi prze siebie salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi
- Zdalne wsparcie techniczne i merytoryczne obsługiwanych przez siebie salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Oczekiwania:

- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
- Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego , mile widziane w branży fryzjerskiej lub kosmetycznej
- Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, uczciwość, wysoka kultura osobista
- Nastawienia na Klienta oraz osiąganie celów
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Znajomość MS Office

Oferujemy:

- Umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
- Atrakcyjny system premiowy
- Szkolenia produktowe
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- Jesteśmy zgranym zespołem pełnym pasji i pomysłów

Osoby zainteresowane związaniem swojej kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kariera@bellbox.pl

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego PH/07/2018